SENSUAL TANTRA - VNÍMAVÝ DOTYK

je zoznamujúca tantra dvoch tiel. Program je vhodný pre osoby vnímave na dotyk, nežnosť, jemnosť, cit a úplné oddanie sa vášni. Po úvodnom rituáli Namaste, nasleduje vášňou nabitá masáž. Zapájaný ste na tele masérky prostredníctvom svojho dotyku, ktorý umožňuje väčšiu citlivosť(hĺbku dotyku) na oboch stranách a prejav intímnejšieho zblíženia-spoznania. Program vyhovuje na prvotné zoznámenie s tantrou ako pre začiatočníkov, tak i pokročilých.


Priebeh tantra masáží.

1. stupeň relaxácie INTENSIVE TANTRA 

je základná tantrická masáž, kde celotelová stimulácia sexuálnej energie je rozvádzaná prostredníctvom rúk tantra masérky.  Dĺžka relaxácie: 60min - 90min.

2. stupeň relaxácie BODY TO BODY TANTRA( telo na telo) 

je intenzívna tantrická masáž obohatená o vzrušivé tantrické prvky "telo na telo". Tantra masérka používa na rozvoj sexuálnej energie nielen svoje ruky, ale hlavne aj svoje nahé telo.

Dĺžka relaxácie: 60min - 120min.

3. stupeň relaxácie Tantra rain a tantra King massage

Táto masáž je využívaná osobami, ktoré majú radi pohodu, relax, uvoľnenie, no základom je hýčkanie. Kúpeľ je sám o sebe uvoľnujúci a príjemný, prečo si nedopriať ešte k tomu aj príjemnú spoločnosť.

K masáži Tantra rain surprise je možné pridanie tantrického elementu v podobe masáži prostaty, ktorý podporuje dráždivosť a precítenie vnútorného napätia a vzrušenia. Po tom ako sa počas masáže uvolní celé vaše telo, rovnako aj Váš anus, vaša tantra masérka vám dopraje exkluzívny zážitok v podobe exkluzívneho bonusu.

Túto masáž využívajú osoby, ktoré popri rozmaznávaní tela zvonka majú radi aj rozmaznávanie zvnútra.

Dĺžka relaxácie: 120min.

4. stupeň  relaxácie EXCLUSIVE tantra 

je spojením základnej intenzívnej tantry s prvkami telo na telo obohatená o váš dotyk na tele masérky. Je najvhodnejším programom pre tých, ktorí disponujú vysokou dávkou sebakontroly a vedia si vychutnať každý dotyk- vaše ruky sa dotýkajú nahého tela masérky pre max.pocit vzrušenia a umocnenia magického zážitku( intímné partie masérky, sa nedotýkajú). Podľa dĺžky relaxácie sa pridáva aj spoločná aroma kúpeľ(od 2hod relaxácie) pre lepšie uvoľnenie, naladenie spoločnej energie a spoznania začiatočných senzualít.

Dĺžka relaxácie: 60min - 150min. 

5. stupeň relaxácie Umenie zvodného dotyku

Pre tých, ktorí majú radi pohľad, mokrý dotyk, úvodné osviežujúce naladenie v spoločnosti svojej tantra masérky, unikátny zážitok dvoch mokrých tiel, vzájomné vymieňanie začiatočných poznávajúcich dotykov, techniku " nude Body to body", ktorá vás prenesie do novej dimenzie vášne, tak pre tých je voľba tohto tantrického programu na tom správnom mieste. Tento priebeh tantry je vhodné si voliť ako pokračovanie z predchádzajúcich programov a so zvolenou tantra masérkou, s ktorou už máte predchádzajúce skúsenosti.

Dĺžka relaxácie: 120min

6. stupeň relaxácie Zakázané tantrické ovocie

Chuť všetkých tantrických zmyslov zapojených v tomto jedinečnom programe, otvárajú brány do vášho splneného sna. Pohľad, dotyk, vášeň, energizujúci tok zmyselnosti, stupňujúca sa páľava vo vašich lícach, striedava dynamika prevedenia tantrických ťahov, celkové uvoľnenie stavu tela a mysle, meditácia, objavovanie svojho vnútorného ja, otváranie a spoznánie všetkých tajomstiev tantrického sveta  rozprúdi vašu energiu po každom jednom kúsku vášho tela. Tak ako v predchádzajúcom programe, odporúčame tento výnimočný zážitok spojiť s tantra masérkou, s ktorou energiticky "ladíte".

Zimoriavky, teplo, chlad, tantrické opojenie píše svoj vlastný jedinečný príbeh, ktorý si naplno užívate v našom štúdiu, pretože my vieme, že "Zakázané ovocie chutí najlepšie..."

Dĺžka relaxácie: 120min-150min